Niekończący się strumień krótkich filmów TikTok to świetny sposób, aby stracić godziny, które prawdopodobnie zostałyby lepiej wydane na coś zdrowszego. Jak to jest, trzymamy się wszelkich przebłysków radości, które możemy zebrać w naszych wolnych godzinach czuwania, ścigając szybkie uderzenia dopaminy, ponieważ są one wszystkim, co mamy w naszym kapitalistycznym społeczeństwie.

Pobyt do 4 rano i przewijanie TikToka na stronie Dla Ciebie jest znane. Mimo to, może to być szokujące, aby stuknąć do czyjegoś profilu i spotkać się z oślepiającym białym ekranem, okrutnie zmuszając cię do powrotu do żywej świadomości. Tryb ciemny TikTok pozwala zapobiec temu, aby kiedykolwiek się to stało, więc możesz leżeć w łóżku spokojnie oglądając trendy taneczne i filmy o psach, dopóki będziesz musiał iść spać lub pójść do pracy.

Jak włączyć tryb ciemny na TikToku?

  • Otwórz TikToka.
  • Stuknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu ekranu, aby przejść do swojego profilu.
  • Stuknij ikonę w prawym górnym rogu („≡”). Spowoduje to otwarcie menu podręcznego.
  • Stuknij „Ustawienia i prywatność”.
  • W sekcji „Treść i działalność” stuknij „Tryb ciemny”.
    Z tego miejsca możesz wybrać między ciemnym motywem TikTok lub jasnym motywem. Możesz również zsynchronizować wygląd TikTok z ustawieniami wyświetlacza i jasności telefonu.
jak ustawić tryb nocny na tiktoku

Niezależnie od tego, który motyw wybierzesz, nie zobaczysz żadnej zmiany podczas przewijania filmów na stronie Dla Ciebie. Różnica między jasnym i ciemnym trybem TikTok staje się widoczna, gdy przechodzisz do innych sekcji aplikacji, takich jak Odkryj lub Twój profil.