Nasz TikTok downloader to darmowe narzędzie, które pomoże Ci pobrać filmy TikTok online. Zapisz najwyższej jakości filmy TT jako MP4.

Jak pobrać filmy TikTok bez znaku wodnego?

  • Znajdź TikToka – odtwórz film, który chcesz zapisać na swoim urządzeniu za pomocą oficjalnej aplikacji TT;
  • Skopiuj link wideo – kliknij „Udostępnij”, a następnie kliknij „Kopiuj link”;
  • Pobierz wideo TikTok – wróć do naszego TikTok Downloader i wklej link do pola URL na stronie i kliknij przycisk „Pobierz”.

Jak pobrać TikToka bez znaku wodnego na Androida?

Jeśli chcesz pobrać wideo TikTok na telefonie komórkowym z systemem Android, musisz uruchomić aplikację TikTok i znaleźć wideo, które chcesz zapisać. Kiedy jesteś na stronie wideo, zobaczysz przycisk udostępniania po prawej stronie ekranu. Kliknij na niego i wybierz „Kopiuj link”.

Następnie otwórz naszą stronę pobierania wideo TikTok i wklej ją do pola URL u góry strony. Kliknij przycisk „Pobierz”.

TikTok Downloader dla iPhone’a lub iPada (iOS)

Jeśli jesteś właścicielem iPhone’a, możesz również użyć naszego downloadera TikTok na swoim urządzeniu za darmo.

Skopiuj link do TT i wklej go w polu na górze strony!

TikTok Downloader bez znaku wodnego

Skąd pobierane są wszystkie pliki?

Wszystkie pliki pobierasz bezpośrednio z serwerów TT. Nasz program do pobierania filmów TikTok nie przechowuje filmów ani muzyki na naszych serwerach.

Korzyści z TikTok downloader bez znaku wodnego

Ludzie, którzy nie wiedzą, co to jest TikTok video downloader to jest to narzędzie, które może być dość pomocne dla miłośników TikTok. Jest to aplikacja, która umożliwia użytkownikom pobieranie wideo TikTok za darmo.

Większość ludzi nie ma pojęcia o tej aplikacji, a tym samym nie może uzyskać korzyści z niej. Pozwala również użytkownikom pobierać filmy bezpośrednio z TikTok bez znaku wodnego.

Rosnący szum TikTok video downloader buduje ciekawość ludzi, aby dowiedzieć się więcej na ten temat. Dlatego dzisiaj omówimy więcej korzyści z TikTok video downloader.

TikTok bez rejestracji – 3 aktualne metody

Jakie są zalety programu do pobierania wideo TikTok?

Istnieje wiele godnych uwagi zalet downloadera wideo TikTok. Jednak niektóre z podstawowych zostały szczegółowo opisane poniżej.

Jest bezpłatny
Aplikacja TikTok video downloader jest bezpłatna. Jest to solidna korzyść dla tych użytkowników, którzy codziennie oglądają filmy TikTok i nie mogą ich pobrać za darmo. Nie musisz płacić ani grosza, aby korzystać z tej aplikacji. Ale jeśli używasz TikTok video downloader z urządzenia z systemem iOS, to musisz upewnić się, że masz wersję iOS 12 lub więcej.

Nie wymaga żadnych dodatkowych rozszerzeń
Korzystanie z TikTok video downloader nie wymaga od Ciebie używania dodatkowych rozszerzeń. Ale jeśli uważasz, że znacznie lepiej jest zainstalować rozszerzenia do obsługi tej aplikacji, to jest to twoja własna decyzja. Ponieważ nie posiada ona żadnych warunków.

Nie prowadzi rejestru historii pobierania
W przeciwieństwie do innych nieetycznych aplikacji, TikTok video downloader nie zachowuje zapisu niczego, co robisz. To powiedziane oznacza, że jesteś bezpieczny od zdarzeń związanych ze śledzeniem historii. Dlatego, jeśli nie chcesz przechowywać historii pobranych filmów, to korzystanie z TikTok video downloader może być pomocne.

Obiecująca prywatność
Program do pobierania wideo TikTok jest dość bezpieczny i bezpieczny w użyciu. Nie powoduje wycieku pobranych filmów, a także nie przechowuje ich w swojej pamięci. Stąd nie musisz się martwić, że filmy są przechowywane w aplikacji. Nie widzi również tego, co robisz w aplikacji, dlatego jest to bardzo zorientowana na prywatność aplikacja.

Umożliwia instalację filmów w formacie MP4
Program do pobierania wideo TikTok pozwala również użytkownikom na pobieranie filmów w dowolnym formacie, który obsługuje typy MP4. Dlatego teraz nie musisz się martwić o rozmiar lub typ zawartości, którą musisz zainstalować bezpośrednio z TikTok.

Brak ograniczeń w pobieraniu filmów
Nie ma żadnych ograniczeń w pobieraniu filmów, gdy używasz programu do pobierania wideo TikTok. Możesz pobrać tyle filmów, ile chcesz, bez żadnych ograniczeń i cieszyć się wolnym czasem w dobry sposób.

Jeśli szukasz sposobów na pobieranie filmów TikTok bez wysiłku, to przeczytaj wymienione korzyści z TikTok video downloader.