Aplikacja ta została uruchomiona w 2016 roku i szybko zyskała popularność. W 2018 roku stała się najczęściej pobieraną aplikacją w USA. TikTok pozwala swoim użytkownikom na przesyłanie 15-sekundowych filmów. Posiadając konto na tej platformie, możesz zostać twórcą lub po prostu być widzem. Dlatego ważne jest, abyś wiedział, jak korzystać z TikTok bez rejestracji.

Jednak wiele osób lubi oglądać filmy TikTok bez konieczności zakładania konta. Może dlatego, że myślą, że TikTok może być uzależniający, a może dlatego, że są zakłopotani, aby dać innym znać, że spędzają czas na tej platformie. Dobra wiadomość jest taka, że faktycznie można przeglądać TikTok i oglądać filmy bez konieczności zakładania konta. Zobaczmy, jak to zrobić!

Powody, dla których warto korzystać z TikTok bez konta

Możliwość uzyskania dostępu do treści bez podawania adresu e-mail ma swoje unikalne zalety. Ale ludzie zwykle używają TikToka bez konta z następujących powodów.

Obawy dotyczące prywatności

Ultra ostrożni użytkownicy nie chcą, aby inni dowiedzieli się o ich obecności online. Więc odmawiają utworzenia konta TikTok, jednocześnie konsumując treści, których pragną.

Ograniczenia obszarowe

Niektóre kraje, takie jak Indie, zakazały TikToka. Plus, aplikacja ograniczyła użytkowników w określonych regionach i krajach, więc nie mogą oni uzyskać dostępu do udostępnionych treści. To zmusza niektórych użytkowników do szukania obejść, takich jak korzystanie z TikToka bez konta.

Wgląd w TikTok

Być może chcesz sprawdzić tylko kilku twórców lub przeanalizować, jak pewne hashtagi radzą sobie w aplikacji. Wtedy właśnie możesz zdecydować się na anonimowe oglądanie filmów i badanie twórców.

Czy mogę oglądać TikToki bez aplikacji?

Tak, możesz oglądać TikTok bez aplikacji i bez tworzenia kont za pomocą narzędzia online TikTok viewer. Ten post daje ci 3 tajne metody dostępu do filmów TikTok bez tworzenia konta.

Jak oglądać TikTok bez aplikacji na komórce?

Krok 1. Wejdź na stronę Tiktok.com używając przeglądarki w telefonie (Safari, Chrome lub Firefox)

Krok 2. Stuknij Aa obok adresu TikTok.com w pasku adresu

Krok 3. Wybierz opcję Żądaj strony na pulpicie

Teraz możesz oglądać TikTok bez aplikacji i przeglądać nieograniczone filmy. Aplikacja nie zmusza już do zakładania konta.

Jak oglądać TikToki bez konta na PC?

Filmy TikTok można oglądać na PC bez żadnych ograniczeń. Jednak, aby wstawić komentarze lub polubić dowolne filmy, musisz utworzyć konto. Tak więc metody są dość podobne do poprzedniej sekcji. Wykonaj następujące kroki:

  • Przejdź do TikTok.com za pomocą przeglądarki na laptopie lub komputerze
  • Kliknij na Dla Ciebie w lewym górnym rogu
  • Teraz oglądaj filmy TikToka bez konta

Jak pobierać TikToki bez znaku wodnego

Jeśli chcesz pobierać TikToki bez znaku wodnego, należy skorzystać z naszego TikTok Downloader

Użyj przeglądarki TikTok innej firmy

Przeglądarka internetowa lub online TikTok to strona internetowa lub aplikacja, która umożliwia oglądanie treści TikTok bez posiadania konta. Możesz skorzystać ze stron typu: Urlebird.com, PrivateTikTok.com, Brainans.com

tiktok bez konta

Wysyłanie wiadomości na TikTok bez połączonego numeru telefonu

TikTok ma dwie proste zasady dotyczące przesyłania wiadomości; 1) Nie możesz wysłać wiadomości do użytkownika, który nie śledzi cię. 2) Nie możesz rozmawiać z innymi, jeśli nie zweryfikowałeś swojego numeru telefonu w aplikacji. Ponieważ nie każdy jest właścicielem numeru telefonu, możesz chcieć wiedzieć, czy istnieje obejście dla drugiej zasady. I odpowiedź brzmi: tak. Możesz wysyłać wiadomości na TikTok bez potwierdzania swojego numeru.

Ale jest pewien haczyk! Musisz stworzyć nowe konto.

  • Przejdź do sekcji „Profil”.
  • Stuknij w rozwijaną listę z Twoją nazwą użytkownika na niej.
  • Wybierz „Dodaj nowe konto”.
  • Wybierz metodę rejestracji inną niż 'Telefon lub e-mail’. (Google jest najlepszą opcją).
  • Możesz użyć swojego nowego konta TikTok, aby wysłać wiadomości do osób, które Cię śledzą.

Ale niektórzy użytkownicy zgłaszają, że nadal otrzymują powiadomienie „Dodaj numer telefonu”, nawet po wykonaniu poprzednich kroków. Jeśli tak jest, jedyną inną opcją, którą masz, jest użycie wirtualnego numeru. Możesz znaleźć niektóre aplikacje, które zapewniają numer telefonu, abyś mógł zweryfikować swoje profile.

Uwaga: numery wirtualne nie są najbezpieczniejszym sposobem weryfikacji konta TikTok i wysyłania wiadomości. Używaj ich więc na własne ryzyko.