Filtr Shapeshifting jest na TikTok od lat, ale nagle znów staje się wirusowy. Chcesz spróbować? Oto jak go używać.

TikTok jest pełen filtrów i efektów, których możesz użyć, aby uczynić swoje filmy po prostu trochę bardziej interesujące.

Podczas gdy większość efektów idzie nieużywane, co jakiś czas ktoś natknie się na jeden, który jest rzeczywiście całkiem fajne, a następnie inni hop na trend.

Jednym z najbardziej popularnych efektów aplikacji jest Shapeshifting Filter.

Czym jest filtr shapeshift na TikToku?

Filtr Shapeshifting to popularny efekt TikTok, który zasadniczo pozwala „zmienić się” w innego celebrytę, osobę lub postać, ale ludzie mówią, że wybiera osobę, którą najbardziej przypominasz.

Kiedy zastosujesz filtr, musisz przesłać zdjęcie, a on automatycznie wybierze twarz ze zdjęcia, która podobno jest twoim „look-alike”.

Niektóre popularne obejmują postacie z Harry’ego Pottera, Avengers, księżniczki Disneya, członków One Direction i wiele innych.

Jak zrobić shapeshift na TikToku?

  • Otwórz TikTok i dotknij 'Discover’ w dolnym pasku.
  • W pasku wyszukiwania wpisz 'shapeshifting’.
  • Kliknij na efekt 'shapeshifting’.
  • Następnie dotknij różowego przycisku nagrywania.
  • Teraz będziesz musiał wybrać zdjęcie z rolki aparatu osoby, w którą chcesz zmienić kształt, a po rozpoczęciu filmowania zobaczysz, jak Twoja twarz stopniowo przesuwa się w ich stronę!

Działa to najlepiej, jeśli pozujesz podobnie do osoby na zdjęciu, które wybrałeś, lub nawet wyglądasz trochę jak oni.

Shapeshift na TikToku

telefon tiktok

Powodem, dla którego wszyscy zaczęli używać Shapeshifting Filter jest nie tylko to, że jest to niesamowicie fajny filtr, ale także to, że jest to zabawny sposób na zrobienie psikusa swojej rodzinie.

Większość TikToków z użyciem filtra zaczyna się od tego, że ktoś podchodzi do członka rodziny lub przyjaciela i wyjaśnia, że filtr pokazuje, do którego celebryty lub postaci jesteś podobny.

Oni oczywiście wybrali kogoś, kogo ich członek rodziny albo nie lubi, albo nie chciałby wyglądać, co skutkuje ich irytacją.

Oczywiście, filtr nie może powiedzieć, które gwiazdy wyglądasz jak, ale zamiast tego pozwala wybrać własny obraz do kształtu przesunąć do! Więc wybrać obraz, wybrać osobę do prank i dostać filmowania.