Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób możesz wymyślać odpowiednie treści dla swoich czytelników, nie pracując przy tym zbyt ciężko ani nie poświęcając zbyt wiele czasu? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to istnieje prawdopodobieństwo, że zapoznałeś się już z narzędziami AI copywriting.

Generatory treści AI są teraz w modzie, a konkurencja jest bardzo ostra. Rytr to jedno z nowych dzieci na rynku, które obiecuje, że pomoże Ci tworzyć artykuły, wpisy na blogu i inne materiały od podstaw.

Rytr twierdzi, że może pomóc przedsiębiorcom, marketingowcom i copywriterom tworzyć wysokiej jakości treści w ciągu kilku sekund i za ułamek kosztów konkurencji.

Wszystko to brzmi dobrze na papierze, ale czy Rytr rzeczywiście spełnia swoje obietnice i dostarcza treści najwyższej jakości? Ta recenzja Rytr rzuci na to trochę światła.

Czym jest Rytr.me

Rytr to asystent pisania AI, który ułatwia generowanie różnego rodzaju treści, w tym wpisów na blogu, ofert biznesowych, e-maili, stron docelowych i innych.

Podobnie jak wiele innych narzędzi do pisania przez Sztuczną Inteligencję, Rytr jest dość potężnym narzędziem, które może generować bardzo interesujące artykuły w ciągu kilku minut. Jedyne, co musisz zrobić, żeby zadziałała magia, to wpisać opis tego, co chcesz napisać.

Jak można się spodziewać po generatorze treści AI, Rytr jest oparty na tej samej technologii GPT-3, która zrewolucjonizowała tworzenie treści w ostatnich latach.

Kluczowe cechy Rytr

Rytr jest wyposażony w mnóstwo funkcji, które ułatwiają cały proces pisania, niezależnie od tego, jakiego rodzaju pisma szukasz.

Oto niektóre z najważniejszych cech tego narzędzia:

Tony

Masz do wyboru 21 tonów (i coraz więcej), co zwiększa szanse na dotarcie do grupy docelowej.

Po napisaniu części treści możesz wybrać preferowany ton z listy rozwijanej. Lista rozwijana znajduje się tuż obok opcji języków.

Używając odpowiedniego tonu w swoich treściach, możesz łatwo określić wpływ, jaki Twoje słowa wywierają na czytelników.

Wiele opcji generowania treści

Możesz poprosić Rytr o stworzenie treści na prawie każdy temat. Może on napisać praktycznie każdy tekst, jakiego potrzebujesz, od konspektów i postów na blogu po teksty piosenek.

Z drugiej strony, szybko zauważysz, że nie radzi sobie tak dobrze z długimi treściami. Chociaż Rytr dobrze radzi sobie z tworzeniem wstępów, nie potrafi pisać całych artykułów, mimo że posiada opcję pisania postów na blogu.

Sprawdzanie gramatyki

Rytr ma bardzo podstawowe funkcje sprawdzania gramatyki, które mogą pomóc w poprawieniu bardzo oczywistych błędów ortograficznych i gramatycznych.

Ponieważ cel tego narzędzia jest inny, nie możesz sprawdzić całego wpisu na blogu lub artykułu pod kątem gramatyki. Możesz jednak użyć Rytr do przeformułowania zdań, co przydaje się w różnych sytuacjach, np. do zamiany głosu biernego na czynny.

Wiele języków w tym polski

Podczas gdy wiele narzędzi do pisania AI obsługuje tylko język angielski, Rytr obsługuje wiele języków w tym polski, dzięki czemu możesz poszerzyć swoje horyzonty pisarskie.

Narzędzie obsługuje ponad 30 języków, od francuskiego, niemieckiego i włoskiego po hindi, koreański i hebrajski.

W czym pomoże Ci Rytr.me

Rytr

Możesz używać Rytr do pisania wszystkich rodzajów treści, ale to właśnie w przypadku treści krótkich, takich jak opisy produktów, reklamy i kopie w mediach społecznościowych, Rytr naprawdę błyszczy.

Narzędzie jest niezwykle pomocne w chwilach, kiedy masz blokadę twórczą. Choć nie wykona za Ciebie całej pracy, Rytr pomoże Ci przestać wpatrywać się w pusty ekran, bo nie masz inspiracji, by zacząć pisać swoje teksty.

Rytr to narzędzie do pisania tekstów, przeznaczone dla ekspertów ds. mediów społecznościowych, marketerów internetowych i blogerów.

Jak używać Rytr.me

Teraz, kiedy masz już pojęcie o tym, co potrafi Rytr, nadszedł czas, by go przetestować. Przetestowałem go, pisząc fragment wpisu na blogu i opis produktu, aby sprawdzić, czy narzędzie może generować płynne i dokładne kopie.

Używanie Rytr.me jest bardzo proste i intuicyjne. Wejdź, załóż konto i przekonaj się sam!

Klikając w link wspierasz SiostryMarketingu.pl