Wygląda więc na to, że trend TikTok polegający na robieniu ze swojego zdjęcia profilowego postaci z lego star wars minął. Pytanie brzmi teraz… Co będzie następne? Jaki będzie następny trend zdjęcia profilowego TikTok? Naszym zdaniem może się on zacząć już niedługo. Ostatnio nastąpił duży wzrost osób tworzących przezroczyste zdjęcia profilowe na TikTok.

Jest możliwe, aby Twoje zdjęcie profilowe TikTok było przezroczyste! Niektórzy ludzie sprawiają, że ich zdjęcie profilowe jest całkowicie przezroczyste, podczas gdy inni tylko sprawiają, że tło za ich twarzą jest przezroczyste. Zainteresowany? Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat uzyskania przezroczystego zdjęcia profilowego na TikTok!

Jak sprawić, aby tło Twojego zdjęcia profilowego było czyste na TikTok?

Jeśli widziałeś innych ludzi na TikTok, którzy mają przezroczyste tło na swoim zdjęciu profilowym, prawdopodobnie masz kilka pytań. Pierwsze z nich to „jak sprawić, aby tło zdjęcia profilowego TikTok było przezroczyste?”. Okazuje się, że jest to całkiem proste, o ile spełniasz pewne kryteria. Oto jak uzyskać przezroczyste tło na swoim zdjęciu profilowym TikTok!

Aby uzyskać przezroczyste zdjęcie profilowe na TikTok musisz mieć, lub mieć dostęp do urządzenia z systemem android. Niezależnie od tego, czy jest to telefon, czy tablet. Nie można uzyskać wyraźnego zdjęcia profilowego TikTok na iPhonie lub iPadzie.
Następnie będziesz musiał znaleźć wyraźny obraz PNG w Google; po prostu wyszukaj „przezroczysty png”. Możesz też zrobić własny w photoshopie. Upewnij się tylko, że końcówka to .png. Jeśli chcesz mieć tylko czyste tło, zrób zdjęcie i użyj remove.bg, aby usunąć tło.
Po uzyskaniu jasnego obrazu PNG, lub obraz z remove.bg na urządzeniu android, po prostu użyć tego pliku jako obrazu profilu. Voila! Twój obrazek profilowy jest teraz przezroczysty!
Ta sztuczka tworzy niesamowite przezroczyste zdjęcie profilowe na TikTok! Jeśli nie masz urządzenia android, możesz spróbować pożyczyć jeden od znajomego i zalogować się na swoje konto TikTok na ich telefonie lub tablecie, a następnie przesłać przezroczysty obraz z tego urządzenia.

przezroczyste tło

Jak uzyskać przezroczyste tło na zdjęciu profilowym TikTok za pomocą iPhone’a?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, nie ma sposobu na uzyskanie przezroczystego zdjęcia profilowego na TikTok za pomocą iPhone’a lub iPada. System operacyjny Apple nie pozwala na pobranie obrazu PNG i przesłanie go do TikTok. Dopóki Apple nie pozwoli Ci na to, jedynym sposobem na uzyskanie przezroczystego tła na zdjęciu profilowym TikTok jest użycie telefonu lub tabletu z systemem Android.