TikTok daje swoim użytkownikom pełną swobodę twórczą i materiał do pobudzenia kreatywności. Twoje zdjęcie profilowe jest sposobem, aby ludzie mogli Cię rozpoznać. Podobnie jak w przypadku innych aplikacji, możesz również zmienić ten obraz w razie potrzeby. Jednak TikTok otwiera więcej drzwi, pozwalając użytkownikom dodawać filmy jako zdjęcia profilowe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zmienić swoje zdjęcie profilowe lub zastąpić je wideo, trafiłeś we właściwe miejsce. Omówimy kroki, aby zmienić swoje zdjęcie profilowe na TikToku za pośrednictwem pulpitu i aplikacji mobilnej.

Zmiana zdjęcia profilowego w serwisie TikTok

Te proste kroki pozwalają zmienić obraz wyświetlania na TikToku za pośrednictwem różnych urządzeń.

Zdjęcie profilowe na TikToku – zmiana przez przeglądarkę

Obraz profilowy TikTok można zmienić w dowolnej przeglądarce internetowej podczas korzystania z wersji webowej aplikacji. Użytkownicy ze starszymi i niskimi komputerami mogą używać lżejszych przeglądarek, aby uzyskać dostęp do aplikacji.

Wykonaj następujące kroki, aby zmienić swoje zdjęcie profilowe na TikTok.

 • Zaloguj się na swoje konto TikTok poprzez stronę tiktok.com/login. Ta strona umożliwia otwarcie aplikacji za pomocą różnych metod, takich jak Twitter, Google, Facebook, e-mail i kod QR. Po zalogowaniu się zostaniesz przekierowany na stronę główną TikTok.
 • Weź kursor do swojego małego obrazu wyświetlacza w prawym górnym rogu, ale nie klikaj. Pojawi się nowe rozwijane menu. Kliknij View Profile, a wszystkie twoje uploady będą tam wyświetlane.
 • Wybierz opcję Edytuj profil. Stamtąd możesz zmienić swoje zdjęcie profilowe, nazwę użytkownika i bio.
 • Stuknij ikonę pióra obok swojego aktualnego zdjęcia profilowego. Zostaniesz przeniesiony do swojej galerii zdjęć. Wybierz media, które chcesz przesłać.
 • Dostosuj swoje zdjęcie przez powiększenie.
 • Kliknij Zastosuj, aby zapisać ustawienia. Strona zostanie odświeżona z Twoim nowym zdjęciem profilowym. Wybierz Zapisz, a Twoje ostatnie zmiany zostaną zastosowane do profilu.

Pamiętaj, że zmiana zdjęć jest możliwa tylko z poziomu wersji desktopowej. Nie można zmieniać ani przesyłać filmów z profilu podczas korzystania z przeglądarki internetowej.

Zmiana zdjęcia profilowego za pomocą aplikacji TikTok na telefonie

Większość osób korzysta z TikTok na swoich telefonach komórkowych. Oto kilka prostych kroków, aby zmienić swój wyświetlacz za pośrednictwem aplikacji mobilnej TikTok.

 • Po zalogowaniu się do aplikacji użytkownik zostaje przekierowany na stronę główną. Podobnie jak w wersji desktopowej, aplikacja pozwala na zalogowanie się za pośrednictwem poczty elektronicznej i różnych kanałów mediów społecznościowych, z wyjątkiem kodu QR.
 • Stuknij w opcję Profil w prawym górnym rogu. To właśnie tam znajdziesz wszystkie przesłane, zapisane i polubione treści.
 • Wybierz przycisk Edytuj profil na ekranie, aby dokonać zmian w profilu, takich jak nazwa, nazwa użytkownika, zdjęcie profilowe i filmy.
 • Teraz stuknij Zmień zdjęcie, jeśli chcesz dodać obraz. Wybierz opcję Zrób zdjęcie, aby otworzyć aparat i kliknąć zdjęcie w miejscu. Możesz również wybrać Prześlij zdjęcie, jeśli chcesz wybrać je z galerii telefonu komórkowego.
 • Po wybraniu nowego zdjęcia profilowego, masz możliwość powiększenia i przycięcia go. Pomaga to dostosować obraz do swoich upodobań. Opcja Undo (cofnij) powoduje cofnięcie niepożądanego dostosowania.
 • Naciśnij Zapisz, aby przesłać obraz. Możesz dotknąć strzałki wstecz i kontynuować korzystanie z TikTok.

Rzeczy do rozważenia przy wyborze zdjęcia profilowego na TikToku

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie zmieniają swoje zdjęcia profilowe w mediach społecznościowych. Ale możesz wybrać najbardziej odpowiedni obraz, biorąc pod uwagę następujące czynniki.

Wybierz właściwe filtry

Żyjemy w czasach, w których zdjęcia wydają się niekompletne bez filtrów. Wybierz zdjęcie, które rozjaśni Twój odcień skóry i zachowa naturalne rysy twarzy. Odpowiednie filtry podkreślają Twoje naturalne cechy.

Odpowiednie światło

Wybieraj zdjęcia, które są jasne i wyraźne. Rób zdjęcia, stojąc raczej naprzeciwko źródła światła. Dobre telefony z aparatami dają wyjątkowe rezultaty, jeśli wybierzesz odpowiednie oświetlenie.

Regulacje i kontrast

Robiąc zdjęcie, weź pod uwagę swoje tło. Nie będziesz chciał stać przed śmietnikiem i robić zdjęcia. Kontrastuj swój strój ze ścianami i tłem.

Jakość zdjęcia

Upewnij się, że wybrane przez Ciebie zdjęcie jest wysokiej jakości. Nie potrzebujesz profesjonalnej lustrzanki, aby robić wysokiej jakości zdjęcia. Każde zdjęcie zrobione dobrym telefonem w odpowiednim świetle daje obiecujące rezultaty. Ostry obraz jest lepszy, jeśli chcesz przyciąć lub dodać filtr, ponieważ aplikacja lepiej zachowa jakość.

Zmień swoje zdjęcie profilowe i aktualizuj swojego TikToka

profilowe na tiktoku

Możesz zmienić swoje zdjęcie profilowe na TikTok za pomocą wersji desktopowej lub aplikacji mobilnej. Użytkownicy mogą zmieniać tylko obrazy profilowe, a nie filmy podczas korzystania z wersji desktopowej, ale aplikacja mobilna pozwala również dodawać filmy.

W tym artykule omówiono kroki, aby zmienić wyświetlacz profilu TikTok. Możesz wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba, biorąc pod uwagę odpowiednie czynniki. Przy wyborze zawsze należy wziąć pod uwagę światło, kontrast i filtry.