Istnieje tak wiele sposobów, aby Twoje filmy błyszczały na TikTok. Możesz przyspieszać i spowalniać filmy, dodawać przejścia i stosować wszelkiego rodzaju kreatywne efekty, lektorów i filtry do swoich postów. W ten sam sposób możesz ożywić swoje zdjęcia na TikTok, korzystając z wielu efektów specjalnych i funkcji stworzonych specjalnie dla zdjęć. Spraw, aby Twoje zdjęcia wyróżniały się dzięki niektórym z tych porad, sztuczek i zachwycających funkcji zdjęć na TikTok.

Naklejki Green Screen

Znasz już i kochasz efekty wideo Green Screen w TikTok – od oryginalnego efektu Green Screen (który obsługuje zdjęcia i filmy) do Green Screen Sky i Green Screen Thought Bubbles. Jednak w sytuacjach, gdy chcesz udostępnić zdjęcia w połowie filmu, zalecamy wypróbowanie Naklejki Green Screen, która pozwala upuścić naklejkę ze zdjęciem do dowolnego filmu TikTok. Aby uzyskać dostęp do Green Screen Stickers, naciśnij przycisk Efekty w lewym dolnym rogu strony Nagraj wideo. Stamtąd znajdź ikonę efektu, która wygląda jak osoba wpatrująca się w logo Green Screen

Po kliknięciu efektu będziesz mógł wybrać obraz ze swojego urządzenia i załadować go do swojego wideo jako Green Screen Sticker. Ten efekt to świetny sposób na odniesienie się do zdjęć w Twoim filmie poprzez wklejenie ich bezpośrednio do różnych klipów, niezależnie od tego, czy dostarczasz komentarz do zdjęć, które osadzasz, czy też, w niektórych przypadkach, dostarczasz bezbłędne wcielenia postaci, które wymagają odniesień do zdjęć.

Zrób pokaz slajdów ze swoich zdjęć – przesuwane zdjęcia na TikToku

Są pewne historie, które można opowiedzieć tylko na zdjęciach. Jeśli chcesz podzielić się albumem zdjęć w formie wideo, możesz rozważyć stworzenie pokazu slajdów. Możesz stworzyć pokaz slajdów, przechodząc na stronę Nagraj wideo, naciskając przycisk „Prześlij” w prawym dolnym rogu ekranu, przełączając się z „Wideo” na „Obraz” i wybierając zdjęcia, które chcesz umieścić w pokazie slajdów.

Po wybraniu zdjęć i kliknięciu „Dalej”, zdjęcia zostaną odtworzone w formacie pokazu slajdów w takiej samej kolejności, w jakiej zostały wybrane. Następnie możesz dodać do pokazu filtry, podkład głosowy, dźwięki, tekst i inne elementy. Bądź kreatywny!

Zrób film z jednym zdjęciem

Jak zrobić TikToka ze zdjęciami - Zrób film z jednym zdjęciem
Jak zrobić TikToka ze zdjęciami – Zrób film z jednym zdjęciem

Tak jest, nawet pojedyncze zdjęcie może teraz zostać przekształcone w film na TikTok! Podobnie jak w przypadku pokazów slajdów, kliknij przycisk „Prześlij” na stronie Nagraj wideo i wybierz pojedyncze zdjęcie, które chcesz zamienić w wideo na TikTok. Następnie naciśnij przycisk „Dalej”, a wszystko będzie gotowe. To wszystko, co musisz zrobić! TikTok zajmuje się resztą, automatycznie dodając dźwięk i efekty do Twojego obrazu, nadając mu wymiar i sprawiając, że staje się popularny. Tworzenie i udostępnianie filmów na TikTok nigdy nie było łatwiejsze!