Czy wiesz, że możesz użyć efektu odliczania na wideo TikTok? Jeśli nie, możesz użyć efektu odliczania na swoich filmach TikTok, jak każdy inny efekt. Efekty TikTok pomagają Ci sprawić, że Twoje treści wyglądają bardzo atrakcyjnie i angażująco. A efekt odliczania jest jednym z nich, wśród różnych innych. Tak więc, w tym artykule, możesz dowiedzieć się, jak użyć efektu odliczania na wideo TikTok.

TikTok wciąż dodaje nowe funkcje, aby utrzymać użytkowników zajętych ich używaniem. Jest to platforma dla twórców i widzów; również twórcy mogą dodawać liczniki do naklejki, aby pomóc w promowaniu swoich wydarzeń. Tak więc, poniżej znajduje się szczegółowy przewodnik po używaniu efektu odliczania na wideo TikTok.

Sprawdź jak zrobić live’a na TikToku!

naklejka odliczania czasu tiktok

Jak ustawić odliczanie do live’a na TikToku?

To jest super proste! Wykonaj poniższe kroki i załatw wszystko. Zanim użyjesz tej funkcji, upewnij się, że masz pozwolenie LIVE.

  • Krok 1: Nagraj swój krótki film, kliknij przycisk „Naklejki” i wybierz Countdown Sticker (odliczanie) w kolorze różowym.
  • Krok 2: Edytuj swój tytuł odliczania i czas rozpoczęcia LIVE, wtedy zobaczysz, że odliczanie jest w trakcie. Możesz przeciągnąć naklejkę w dowolnym miejscu swojego wideo. Dopóki wideo nie zostanie wydane, nadal możesz zmienić i edytować naklejkę.
  • Krok 3: Po wydaniu filmu możesz kliknąć naklejkę, aby zobaczyć liczbę użytkowników, którzy ustawili przypomnienia. Możesz także sprawdzić więcej szczegółów dotyczących użytkownika w wiadomości w skrzynce odbiorczej.