Jak większość ludzi, prawdopodobnie używasz TikTok do oglądania krótkich filmów. Ale czy wiesz, że możesz również zobaczyć swoją historię oglądania w aplikacji? W tym poście pokażemy Ci, jak wyświetlić historię oglądania TikTok, abyś mógł śledzić filmy, które oglądałeś. Na koniec podzieliliśmy się innowacyjną metodą, aby utrzymać zakładki na urządzeniach i lokalizacji Twoich dzieci. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Jak działa funkcja historii TikTok?

Ci z nas, którzy są zapalonymi użytkownikami TikTok, prawdopodobnie nigdy nie przestają myśleć o tym, jak aplikacja śledzi historię naszych zegarków. Cóż, nie zastanawiaj się więcej! Funkcja historii oglądania TikTok pokazuje tylko ostatnie siedem dni filmów, które oglądałeś.

Więc, jeśli jesteś ciekawy, aby zobaczyć, co oglądałeś tydzień temu, masz pecha. Jednak jest to poręczne, aby wyczyścić historię oglądania i zacząć świeże. Musisz wejść w swoje ustawienia i uderzyć w przycisk „clear watch history”. Więc masz to – tajemnica funkcji historii zegarka TikTok rozwiązana!

Jak włączyć i wyświetlić historię oglądania na TikToku?

TikTok to aplikacja do dzielenia się wideo, która w ostatnich latach stała się coraz bardziej popularna. Jedną z wielkich rzeczy w TikTok jest to, że pozwala oglądać historię obejrzanych filmów. Może to być przydatne, jeśli chcesz ponownie odwiedzić konkretny film lub zobaczyć, jakie filmy obserwowałeś w przeszłości. Aby umożliwić i wyświetlić historię oglądania TikTok, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz aplikację TikTok i stuknij w ikonę menu w prawym górnym rogu. Następnie stuknij w Ustawienia i prywatność.
 2. W sekcji „Ustawienia i prywatność” stuknij w Historię. Teraz możesz zobaczyć stronę pełną filmów, które oglądałeś w ciągu ostatnich siedmiu dni.
 3. Teraz dotknij ikony ustawień w prawym górnym rogu ekranu. Widzisz tu dwie opcje; jedną do wyłączenia/włączenia historii i drugą do wyczyszczenia historii.

Co zrobić, jeśli nie mam funkcji historii?

Z jakiegoś powodu w TikTok brakuje przycisku „Historia oglądania”. Dostęp do historii oglądania Twoich filmów można jednak uzyskać. TikTok dostarczy Ci kopię Twoich danych na żądanie. Twój profil, historia komentarzy, lista śledzonych, historia rejestracji, lista polubień i ustawienia mogą znajdować się w tym pliku. Ponadto możesz spróbować następujących metod:

Korzystanie z karty Odkryj

Możesz łatwo uzyskać dostęp do historii zegarków na TikTok za pomocą metody odkryj kartę. Oto jak to się odbywa:

 1. Po pierwsze, musisz przejść do zakładki Odkryj. W prawym górnym rogu kliknij symbol Szukaj.
 2. Wprowadź tutaj hasło wyszukiwania. Z menu rozwijanego wybierz „Szukaj”.
 3. Po prawej stronie pola wyszukiwania, kliknij symbol Filtry. Przełącz opcję Oglądane filmy. Aby zakończyć, kliknij przycisk Zastosuj.
Korzystanie z karty Odkryj na TikTok

Składając wniosek o udostępnienie danych

Drugą metodą uzyskania oglądanej historii na TikTok jest wysłanie prośby z konta. Oto jak to zrobić:

 1. Przejdź na stronę swojego osobistego profilu. Teraz znajdź ikonę z trzema liniami w prawym górnym rogu – stuknij w nią.
 2. Następnie stuknij w opcję Ustawienia i prywatność. Przejdź do zakładki Prywatność i wybierz opcję Żądanie danych.
 3. Postępuj zgodnie z podanymi wskazówkami.

Jak wyświetlić historię oglądania na TikToku na komputerze?

Jak wyświetlić historię oglądania na TikToku na komputerze

Użytkownicy TikTok doświadczyli agonii oglądania intrygującego wideo na TikTok, tylko po to, aby nieumyślnie dotknąć niewłaściwego przycisku i stracić całą rzecz. Aby wrócić do swojego wideo w takich scenariuszach, możesz zapytać, jak możesz zobaczyć to, co już oglądałeś. Dobra wiadomość jest taka, że jest na to odpowiedź!

I możesz uzyskać dostęp do historii oglądania z komputera. Proces jest podany poniżej:

 1. Przejdź do TikTok na preferowanej przeglądarce internetowej.
 2. Wybierz „Ustawienia” z „symbolu profilu” w prawym górnym rogu. W menu „Prywatność” kliknij „Dane”.
 3. Potwierdź, że opcja „Wybierz format pliku” jest ustawiona na „TXT”, a następnie naciśnij przycisk „Żądaj danych”.

Jak wyczyścić moją historię oglądania na TikTok?

Aplikacja do udostępniania wideo TikTok szybko awansowała na szczyt sterty mediów społecznościowych. Jednak oprogramowanie jest nadal we wczesnej fazie rozwoju, a nowe funkcje są regularnie dodawane. W celu zachowania prywatności, możesz wyczyścić swoją historię oglądania.

Ponadto, możesz znaleźć to pomocne, że historia zegarka automatycznie znika po siedmiu dniach. Aby wyczyścić ją wcześniej, możesz zastosować następującą metodę:

 1. Zacznij od dotknięcia trzech czarnych linii w prawym górnym rogu strony profilu TikTok.
 2. Stuknij w „Ustawienia i prywatność” w drugim kroku.
 3. Stuknij „Historia oglądania” w sekcji „Zawartość i aktywność” w trzecim kroku. W pobliżu końca ekranu pojawi się przycisk „Wyczyść”.

Funkcja historii oglądania na TikTok to świetny sposób na śledzenie obejrzanych filmów i ponowne odwiedzanie ulubionych. Jeśli nie masz funkcji historii oglądania, możesz ją łatwo włączyć w ustawieniach. I podaliśmy wiele metod, aby zobaczyć historię oglądania TikTok. Wreszcie, ograniczenie korzystania z TikTok przez Twoje dziecko i poznanie ich historii oznacza dobre rodzicielstwo.