Chcesz sprawdzić stare zdjęcia, filmy i memy, które udostępniłeś na czacie na Messengerze? A może te, które wysłali Twoi znajomi? Tak czy inaczej, możesz wyświetlić wszystkie udostępnione media w rozmowie na Messengerze w jednym miejscu. Skorzystaj z naszego krótkiego przewodnika poniżej, a pokażemy Ci, jak to zrobić. Niezależnie od tego, czy używasz aplikacji na telefonie, czy na komputerze stacjonarnym, mamy dla Ciebie wszystko, co musisz wiedzieć.

W Messengerze użytkownicy mogą dodawać zdjęcia i filmy do każdej rozmowy, czy to grupowej, czy prywatnej. W związku z tym każdy może udostępniać memy, selfies i inne pliki multimedialne swoim znajomym i kontaktom w aplikacji.

Gdy ktoś udostępnia zdjęcie lub wideo na czacie, Messenger automatycznie zapisuje je w rozmowie. W ten sposób każdy z uczestników może je sprawdzić w przyszłości.

Mając to na uwadze, możesz sprawdzić wszystkie udostępnione media na czacie bez ręcznego czytania wstecznej konwersacji. Możesz rozwinąć sekcję Udostępnione media, aby zobaczyć wszystkie zdjęcia i filmy wysłane na czat.

Jak wyświetlić wszystkie udostępnione zdjęcia w rozmowie na Messengerze?

Jeśli chcesz przejrzeć stare zdjęcia lub memy udostępnione na czacie grupowym lub w rozmowie jeden na jeden na Messengerze, nie ma potrzeby, abyś ręcznie czytał wsteczną konwersację. Możesz otworzyć sekcję Udostępnione media na czacie, aby sprawdzić wszystkie zdjęcia i filmy od wszystkich uczestników.

Możesz wyświetlić wszystkie udostępnione media w rozmowie, niezależnie od tego, czy używasz Messengera na telefonie czy na komputerze. Mając to na uwadze, oto nasze tutoriale, które pokażą Ci kroki z obu urządzeń.

Wyświetlanie na komputerze

  • Otwórz Messengera (desktop lub aplikacja internetowa) i zaloguj się na swoje konto.
  • Przejdź do jednego ze swoich wątków, w którym chcesz sprawdzić wszystkie udostępnione zdjęcia.
  • Wyświetl sekcję informacji o konwersacji po prawej stronie i rozwiń „Multimedia i pliki”. Jeśli nie widzisz żadnego menu po prawej stronie rozmowy, kliknij ikonę trzech kropek w prawym górnym rogu.

W aplikacji Messenger dla systemu Android

  • Po otwarciu aplikacji na urządzeniu i zalogowaniu się na swoje konto skieruj się do jednego z czatów grupowych lub czatów jeden na jeden, w którym chcesz zobaczyć wszystkie udostępnione media.
  • Stuknij ikonę informacji w prawym górnym rogu rozmowy.
  • Poniżej sekcji „Więcej działań” stuknij „Wyświetl zdjęcia i filmy”.
zdjęcia i filmy na messenger

Podsumowanie

Teraz, gdy wiesz, jak sprawdzić wszystkie udostępnione media w czacie Messengera, nie ma potrzeby, abyś ręcznie przeglądał wiadomości, aby znaleźć stare zdjęcia i filmy w rozmowie. W tej sekcji możesz przejrzeć je wszystkie w jednym miejscu.

Zawsze pamiętaj, że wszyscy uczestniczący w czacie mogą sprawdzić media udostępnione w rozmowie. Mogą również pobrać, udostępnić lub przesłać dalej pliki, jeśli chcą.