Niepozorne akcesoria za grosze mogą czasami bardzo ułatwić życie. Trzeba szukać wszelkich sposobów na zaoszczędzenie czasu. Taką możliwość zapewnia stosowanie etykiet samoprzylepnych – są przydatne nie tylko podczas przygotowywania paczek, ale też w biurze czy w domu. Sprawdź ich zastosowanie. 

Etykiety samoprzylepne ozdobne – rodzaje

Można kupić wiele rodzajów etykiet. Ciekawą propozycją są etykiety samoprzylepne ozdobne. Takie naklejki mają okrągły kształt i są dostępne w kilku kolorach. Stosuje się je przede wszystkim do zaklejania arkuszy z bibułą, w które owija się rzeczy przed spakowaniem do pudełka. Naklejka pełni wówczas podwójną funkcję – praktyczną i ozdobną. Takie etykiety warto wykorzystywać w e-commerce do pakowania produktów premium, ale też w domu – do pakowania upominków dla bliskich. Znajdziesz je tutaj: https://kartony24.eu/pl/p/Naklejki-okragle-stickers-40mm-500szt-czarne/1450.

Etykiety samoprzylepne na rolce – napisy

Jeśli wysyłasz wiele delikatnych przedmiotów, ponieważ taka jest specyfika Twojego e-sklepu, warto kupić etykiety z gotowymi nadrukami. Zazwyczaj sprzedawane są one w rolkach, na których mieści się 100 etykiet. Na każdej z nich znajdują się napisy i ikony ostrzegawcze. Do wyboru jest kilka wariantów z najbardziej typowymi ostrzeżeniami. Pierwsze z nich to „Nie rzucać”. Pod napisem umieszczony jest obrazek pękniętego szkła, kolejne – „Ostrożnie. Szkło” znajduje się nad konturami kieliszka. Można zamówić także etykietę z napisem „przy odbiorze sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera”. Warto stosować także etykiety z napisami „Góra”, „Dół”. Dzięki umieszczeniu takich informacji, przesyłka będzie transportowana w odpowiedniej pozycji, co zminimalizuje ryzyko uszkodzeń. Etykiety z gotowymi napisami zakupisz u tego producenta akcesoriów do pakowania: https://kartony24.eu/

Etykiety samoprzylepne do drukarki – uniwersalne i łatwe w użyciu

Niektóre arkusze z etykietami nie zawierają żadnych napisów. Mają uniwersalne zastosowanie, sprawdzą się w e-commerce np. do drukowania listów przewozowych czy adresów odbiorców. Dzięki temu wystarczy tylko oderwać naklejkę i umieścić ją na paczce, co znacznie przyspiesza adresowanie przesyłek. Na etykietach można też drukować lub pisać nazwy produktów spożywczych. Potem trzeba tylko umieścić je na odpowiednich słoiczkach czy organizerach. Dzięki temu łatwo uporządkujesz przestrzeń w kuchni i usprawnisz sobie gotowanie. Etykiety można umieszczać także na segregatorach z dokumentami i na teczkach. Będą przydatne również  dla uczniów do podpisywania zeszytów.

Etykiety z logo firmy

Jeśli chcesz zmienić zwykłe pudełka w profesjonalne opakowania firmowe, zrobisz to właśnie za pomocą etykiet. Zamówienie spersonalizowanych opakowań i stworzenie ich projektu to większy koszt niż zakup etykiet przygotowanych specjalnie dla Twojej firmy. Wówczas wystarczy tylko umieścić etykietę na dowolnym opakowaniu, żeby znalazł się na nim akcent kojarzony z Twoją marką. Możesz również zakupić puste etykiety i samodzielnie nadrukowywać na nich informacje dla klientów albo elementy graficzne powiązane z firmą. 

Etykiety samoprzylepne – jak zadrukować

Jeśli chcesz kupić etykiety do samodzielnego zadruku, nie musisz posiadać żadnej specjalistycznej drukarki. Wystarczy zwykła drukarka laserowa lub atramentowa, ponieważ etykiety znajdują się arkuszach o standardowym formacie A4. Przy zakupie arkuszy trzeba zwrócić uwagę na wielkość samych etykiet. Można zakupić naklejki w kilku rozmiarach. 

Etykiety samoprzylepne – producent

Etykiety samoprzylepne można zamówić on-line. W sieci znajdziesz największy wybór formatów i kolorów. Jeśli chcesz posiadać etykiety z logo swojej firmy i nie masz czasu na ich samodzielnie wykonanie, znajdź producenta, który oferuje usługę nadruku na akcesoriach do pakowania. Nie wybieraj jednak przypadkowej firmy, postaw na doświadczenie i jakość. 

Etykiety samoprzylepne to niepozorne akcesoria, które mogą być pomocne przy porządkowaniu domu, wysyłaniu paczek i przy promowaniu własnej firmy, a nawet przy pakowaniu prezentów. Masz do wyboru gotowe  etykiety ozdobne lub ostrzegawcze, ale możesz także stworzyć własny projekt etykiet. Zamów je wygodnie on-line.