Genially jest światowym liderem w interaktywnej komunikacji wizualnej. Użyj Genially jako narzędzia online all-in-one do tworzenia oszałamiających prezentacji, interaktywnych obrazów, infografik, gamifikacji, quizów, breakoutów, portfolio itp. i wzbogać je o interaktywność i efekty animacji w ciągu kilku sekund.

Nie potrzebujesz już zespołu projektantów i programistów, aby w mgnieniu oka wywrzeć wpływ za pomocą efektownej, wizualnej komunikacji. Użyj interaktywnych i animowanych efektów, aby szybko i łatwo rozpowszechniać informacje w warstwach, które uczniowie mogą badać i odkrywać. Zostaw za sobą przestarzałe oprogramowanie do tworzenia treści, a dzięki Genially oszołom i zaangażuj zarówno nauczycieli, jak i uczniów. Efekt Wow to tylko kilka kliknięć.

Wybierz spośród ponad 1100 szablonów lub zacznij od zera. Dołącz do społeczności milionów użytkowników na całym świecie, która obejmuje ekspertów e-learningowych, nauczycieli, projektantów instrukcji, profesjonalistów biznesowych i instytucje edukacyjne, takie jak Uniwersytet Oksfordzki, UCSF, New York University (NYU) i Autonomiczny Uniwersytet w Barcelonie. Przyszłość komunikacji czeka na Ciebie.

Korzyści Genially

Genially ma 1100+ szablonów w 12 różnych kategoriach do szybkiego tworzenia, a także pozwala zacząć od zera, dzięki czemu kreacje są tak konfigurowalne, jak chcesz.

Oferuje galerie zdjęć i zasobów, ale pozwala również na dodawanie własnych elementów zewnętrznych.

Działa doskonale z prawie każdą platformą lub zewnętrznym narzędziem, dzięki czemu łatwo jest wstawić filmy Youtube, obrazy, audycje, animacje, działania edukacyjne, mapy google i więcej do swoich kreacji Genially.

Animacje i interaktywność można łatwo dodać do każdego elementu kreacji: tekstu, obrazów, przycisków itp.

Możesz kontrolować sposób, w jaki kreacja jest nawigowana: za pomocą strzałek, które prowadzą widzów przez twoją zawartość w sposób liniowy, w trybie mikrowitryny, który pozwala na łączenie stron za pomocą przycisków, a nawet ukrytych elementów, które widzowie muszą odkryć dla siebie, a także w trybie wideo, w którym kreacja jest odtwarzana od początku do końca w wybranej przez ciebie prędkości.

Genialnie daje Ci zarówno adres url każdej kreacji, jak i jej kod iframe, co pozwala Ci łatwo osadzać kreacje na stronach internetowych i platformach internetowych.

Jak używać Genially?

genially

Dzięki Genially możesz tworzyć statyczne lub animowane infografiki. Możesz również wybrać, czy mają być one interaktywne czy nie. Te infografiki oferują wiele zastosowań edukacyjnych:

 • Używaj Genially do prezentowania treści swoim uczniom.
  W klasie, podczas wykładu, Genially staje się Twoim wsparciem wizualnym (zastępuje zwykły pokaz slajdów PowerPoint).
  W odwróconej klasie uczniowie oglądają prezentację Genially w domu, aby przyswoić pojęcia. (Prezentacje Genially mogą zawierać filmy z YouTube lub Vimeo, hiperłącza itp.)
 • Zachęć uczniów do wykorzystania Genially do prezentowania treści.
  Przedstawiają prezentację Genially, aby zastąpić lub uzupełnić pisemny raport po wykonaniu zadania badawczego.
  Używają Genially jako wsparcia podczas ustnej prezentacji w klasie.
  Dzielą się prezentacją Genially ze swoimi rówieśnikami zamiast prezentacji ustnej.